PARAFIA ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA

W ŁĘCZYCYDarmowy licznik odwiedzinAktualności


Ogłoszenia parafialne15 Niedziela Zwykła 15 lipca 2018 r.


Wkrótce rozpoczynamy zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Jak co roku Ziemię Łęczycką reprezentuje Grupa Biała. Przewodnikiem grupy będzie ks. Roman Sękalski – nowy wikariusz. Zachęcam do podjęcia pielgrzymiego trudu za siebie i za innych. Zachęcam młodzież i wszystkich młodych duchem. Więcej informacji podamy w najbliższym czasie.

Jutro, czyli 16 lipca przypada Wspomnienie MB Szkaplerznej. Jest to święto osób noszących szkaplerz bądź medalik. Msza święta o godz. 18.00 zostanie odprawiona przed obrazem MB Szkaplerznej, Księżnej Łęczyckiej w kaplicy Szczawińskich. Po Mszy ponowimy nasze zawierzenie Matce Bożej.

Dziś o 17.30 odmawiając różaniec będziemy modlić się dziękując Panu Bogu za dobrych ludzi, jakich postawił na naszej drodze i za wszelkie dobro jakie nas w życiu spotkało.

Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Przypominam, że w czasie wakacji w dni powszednie możemy wyspowiadać się przed Mszą świętą. Nie pozwólmy, aby grzech - szczególnie grzech ciężki przez długi czas wypełniał naszą duszę. Niech Jezus i Jego łaska jak najczęściej napełniają nasze serca.
KONTO PARAFII
BS Poddębice 21 9263 0000 0669 0135 2006 0002